Data publikacji:
Fotorelacja z zawodów gimnastycznych.
Za nami bardzo intensywny weekend. W sobotę w Centrum Kultury po raz pierwszy odbyły się Zawody Gimnastyczne „Łososina Dolna 2026”.
W rywalizacji wzięli udział zawodnicy trenujący w Łososinie Dolnej, Muszynie i Nowym Sączu pod okiem instruktorów Piotra Dobosza oraz Sławomira Dobosza. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w czterech kategoriach wiekowych oraz w duetach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym, a szczególnie osobom, które stanęły na podium.
Dziękujemy Jury w składzie: Aleksandra Nosal, Maciej Maciak oraz Arkadiusz Zieliński za pracę i ocenę występów. Podziękowania kierujemy również do rodziców za wsparcie oraz do wszystkich zawodników za sportową postawę i zaangażowanie.